פינוי אסבסט – מה חשוב לדעת

פינוי אסבסט

בין אם אתם מתכננים לשפץ בית ישן ובין אם אתם מודאגים מהבטיחות של הנכס הנוכחי שלכם, מומלץ לשקול לתזמן בדיקות אסבסט של חברת אקואסבסט. אסבסט הוא חומר בנייה שהיה בשימוש נרחב לבנייה עד שנות השבעים. הוא עדיין בשימוש גם היום ולכן חשוב לדעת כמה דברים עליו.

פינוי אסבסט – מה חשוב לדעת

לאחר שהסכנות הקטלניות של תסמיני אסבסט מתפרסמות באופן נרחב, יתכן שבעלי הנכסים בחרו להסיר חומר מסוכן מאד זה – מתכונותיהם. 

חברה המציעה בדיקות אסבסט בישראל, יכולה לעזור לכם לזהות ולטפל בכל האזורים בביתכם העשויים להיות מזוהמים באסבסט. להלן מבט על כמה מהסיבות העיקריות לכך שהסרת האסבסט חשובה כל כך.

אסבסט קיים באופן נרחב

אחת הסיבות העיקריות לכך שהסרת האסבסט חשובה כל כך היא שהחומר הרעיל הזה נמצא נרחב בבתים ומבנים ברחבי הארץ. על פי המחקרים האחרונים, עד 30 מיליון מבני מסחר ומגורים מכילים כמות משמעותית של אסבסט. אם הנכס שלכם מזוהם באסבסט, חשוב מאוד לתאם שירותי הסרה מייד.

מהו אסבסט

סיבה חשובה נוספת לבדיקת הבית שלכם מאסבסט היא, שסיבי האסבסט פוגעים ביותר בבריאותכם. חשיפה מתמשכת לאסבסט נקשרה למספר מצבים בריאותיים שעלולים להיות קטלניים, כולל אזבסטוזיס, מזותליומה וסרטן ריאות. 

בהסרת אסבסט על ידי קבלן בעל דירוג גבוה בסביבתכם, יהיה לכם שקט נפשי שמקורו בידיעה שאתם ויקיריכם מוגנים מפני האיום של זיהום אסבסט.

הסרת אזבסט

במקרים מסוימים, פירוק והטמנת אסבסט עשוי להידרש על פי חוק. לדוגמה, אם אתם מתכוונים לשפץ מבנה ישן או להרוס נכס, לרוב תידרשו לבצע בדיקת אסבסט. אם נמצא אסבסט בבניין שלכם, יהיה עליכם לנקות את האזורים המזוהמים לפני שתוכלו להמשיך בפרויקט.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ספות

בהחלט אפשר לומר כי חדר הסלון הוא החלל המרכזי בבית. למעשה זהו המקום בו שוהים בני הבית מרבית מהזמן, וחשוב שיהיה מעוצב ובעל אווירה נעימה,

קרא עוד »

צילום מוצרים לאמזון

עידן הקורונה הביא עמו לשינויים משמעותיים ומהותיים בכל אורח החיים שלנו. אנחנו מוצאים את עצמינו מתנהלים בצורנה שונה לחלוטין מכפי שהורגלנו עד כה. הדבר בא

קרא עוד »
אורתופד מנתח ברך

אורתופד מנתח ברך

בחירת מנתח לכל סוג של ניתוח, צריכה להיות בררנית וקפדנית, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. אורתופד ומנתח ברך כמו פרופ' רונן

קרא עוד »