פינוי אסבסט – מה חשוב לדעת

פינוי אסבסט

בין אם אתם מתכננים לשפץ בית ישן ובין אם אתם מודאגים מהבטיחות של הנכס הנוכחי שלכם, מומלץ לשקול לתזמן בדיקות אסבסט של חברת אקואסבסט. אסבסט הוא חומר בנייה שהיה בשימוש נרחב לבנייה עד שנות השבעים. הוא עדיין בשימוש גם היום ולכן חשוב לדעת כמה דברים עליו.

פינוי אסבסט – מה חשוב לדעת

לאחר שהסכנות הקטלניות של תסמיני אסבסט מתפרסמות באופן נרחב, יתכן שבעלי הנכסים בחרו להסיר חומר מסוכן מאד זה – מתכונותיהם. 

חברה המציעה בדיקות אסבסט בישראל, יכולה לעזור לכם לזהות ולטפל בכל האזורים בביתכם העשויים להיות מזוהמים באסבסט. להלן מבט על כמה מהסיבות העיקריות לכך שהסרת האסבסט חשובה כל כך.

אסבסט קיים באופן נרחב

אחת הסיבות העיקריות לכך שהסרת האסבסט חשובה כל כך היא שהחומר הרעיל הזה נמצא נרחב בבתים ומבנים ברחבי הארץ. על פי המחקרים האחרונים, עד 30 מיליון מבני מסחר ומגורים מכילים כמות משמעותית של אסבסט. אם הנכס שלכם מזוהם באסבסט, חשוב מאוד לתאם שירותי הסרה מייד.

מהו אסבסט

סיבה חשובה נוספת לבדיקת הבית שלכם מאסבסט היא, שסיבי האסבסט פוגעים ביותר בבריאותכם. חשיפה מתמשכת לאסבסט נקשרה למספר מצבים בריאותיים שעלולים להיות קטלניים, כולל אזבסטוזיס, מזותליומה וסרטן ריאות. 

בהסרת אסבסט על ידי קבלן בעל דירוג גבוה בסביבתכם, יהיה לכם שקט נפשי שמקורו בידיעה שאתם ויקיריכם מוגנים מפני האיום של זיהום אסבסט.

הסרת אזבסט

במקרים מסוימים, פירוק והטמנת אסבסט עשוי להידרש על פי חוק. לדוגמה, אם אתם מתכוונים לשפץ מבנה ישן או להרוס נכס, לרוב תידרשו לבצע בדיקת אסבסט. אם נמצא אסבסט בבניין שלכם, יהיה עליכם לנקות את האזורים המזוהמים לפני שתוכלו להמשיך בפרויקט.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »