דירות למכירה בחולון

דירות למכירה בחולון

חולון היא אחת הערים המרכזיות סביב תל אביב ולכן יש בה כל הזמן תנועה ערה הן של מכירת נכסים והן של קניית נכסים.

רוב תושבי העיר מעוניינים להישאר בה וכך גם הזוגות הצעירים מחפשים בה דירה, משפחות מעוניינות לרכוש דירות גדולות יותר ויש גם מעט תושבים מערים סמוכות אשר מעוניינים לעבור ולגור בה.

דירות למכירה בחולון

התנועה העיקרית של הקונים בתחום הנדל"I היא בשכונות החדשות כמו ח – 300 אשר מאוכלסת בהרבה מאד משפחות שגרות במגדלים הגבוהים שנבנו שם.

מדובר בסביבת מגורים מצוינת הכוללת מסגרות לימוד איכותיות, מוזיאונים לילדים, פארקים וכמה קאנטרי קלאבים.

ההיצע של דירות למכירה בחולון ובסביבה זו הוא מגוון וכולל דירות בגדלים שונים, החל בדירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים הכוללות בדרך כלל גם מרפסת ודירות הרבה יותר גדולות כמו שישה חדרים מיני פנטהאוזים, דירות גג ופנטהאוזים.

באתר האינטרנט אפשר לראות מבחר גדול של דירות מעוצבות, מטופחות וברמת תחזוקה גבוהה אשר מוצעות למכירה.

בשכונות הוותיקות יותר כמו אגרובנק, גרין ונאות רחל מוצעות דירות קטנות בדרך כלל ולאור העובדה שמדובר בבניינים ישנים, המחירים זולים יותר ואפשר למצוא נכסים במחירים אטרקטיביים.

אופציות לקניית דירות בחולון

לאחר שרואים באתר האינטרנט את המבחר של הדירות, הלקוחות הפוטנציאלים מגיעים עם המתווך לכמה דירות בחולון כדי להתרשם ולקבל החלטות.

יש לקוחות שמגיעים לדירה מסוימת ומרגישים כי זו הדירה שחיפשו והיא תהיה דירת החלומות שלהם ומכאן הם מקדמים את ההליך המשא ומתן, בעזרתו של המתווך שמסייע בהגעה להבנות.

יש לקוחות אחרים שההחלטה אצלם אורכת פרק זמן ארוך, קשה להם להגיע לתמימות דעים והתהליך איתם לא מוביל לשום מקום או שהעסקה נסגרת לאחר תקופה ארוכה מאד.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ספות

בהחלט אפשר לומר כי חדר הסלון הוא החלל המרכזי בבית. למעשה זהו המקום בו שוהים בני הבית מרבית מהזמן, וחשוב שיהיה מעוצב ובעל אווירה נעימה,

קרא עוד »

צילום מוצרים לאמזון

עידן הקורונה הביא עמו לשינויים משמעותיים ומהותיים בכל אורח החיים שלנו. אנחנו מוצאים את עצמינו מתנהלים בצורנה שונה לחלוטין מכפי שהורגלנו עד כה. הדבר בא

קרא עוד »
אורתופד מנתח ברך

אורתופד מנתח ברך

בחירת מנתח לכל סוג של ניתוח, צריכה להיות בררנית וקפדנית, כדי שתוכלו לקבל את הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. אורתופד ומנתח ברך כמו פרופ' רונן

קרא עוד »