דירות למכירה בחולון

דירות למכירה בחולון

חולון היא אחת הערים המרכזיות סביב תל אביב ולכן יש בה כל הזמן תנועה ערה הן של מכירת נכסים והן של קניית נכסים.

רוב תושבי העיר מעוניינים להישאר בה וכך גם הזוגות הצעירים מחפשים בה דירה, משפחות מעוניינות לרכוש דירות גדולות יותר ויש גם מעט תושבים מערים סמוכות אשר מעוניינים לעבור ולגור בה.

דירות למכירה בחולון

התנועה העיקרית של הקונים בתחום הנדל"I היא בשכונות החדשות כמו ח – 300 אשר מאוכלסת בהרבה מאד משפחות שגרות במגדלים הגבוהים שנבנו שם.

מדובר בסביבת מגורים מצוינת הכוללת מסגרות לימוד איכותיות, מוזיאונים לילדים, פארקים וכמה קאנטרי קלאבים.

ההיצע של דירות למכירה בחולון ובסביבה זו הוא מגוון וכולל דירות בגדלים שונים, החל בדירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים הכוללות בדרך כלל גם מרפסת ודירות הרבה יותר גדולות כמו שישה חדרים מיני פנטהאוזים, דירות גג ופנטהאוזים.

באתר האינטרנט אפשר לראות מבחר גדול של דירות מעוצבות, מטופחות וברמת תחזוקה גבוהה אשר מוצעות למכירה.

בשכונות הוותיקות יותר כמו אגרובנק, גרין ונאות רחל מוצעות דירות קטנות בדרך כלל ולאור העובדה שמדובר בבניינים ישנים, המחירים זולים יותר ואפשר למצוא נכסים במחירים אטרקטיביים.

אופציות לקניית דירות בחולון

לאחר שרואים באתר האינטרנט את המבחר של הדירות, הלקוחות הפוטנציאלים מגיעים עם המתווך לכמה דירות בחולון כדי להתרשם ולקבל החלטות.

יש לקוחות שמגיעים לדירה מסוימת ומרגישים כי זו הדירה שחיפשו והיא תהיה דירת החלומות שלהם ומכאן הם מקדמים את ההליך המשא ומתן, בעזרתו של המתווך שמסייע בהגעה להבנות.

יש לקוחות אחרים שההחלטה אצלם אורכת פרק זמן ארוך, קשה להם להגיע לתמימות דעים והתהליך איתם לא מוביל לשום מקום או שהעסקה נסגרת לאחר תקופה ארוכה מאד.

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »