על חיות וקורונה

חיות וקורונה

ישנן לא מעט דעות סותרות של מדענים ורופאים בכל רחבי העולם באשר לשאלת ההידבקות וההדבקה של בעלי החיים. ישנם רבים הסוברים שבעלי החיים יכולים להידבק בנגיף הקורונה וישנם רבים אחרים אשר חולקים נמרצות בטענה שכמעט ואין בעלי חיים שנדבקו בנגיף זה בכל רחבי העולם. האמת היא, שנמצאו מספר בעלי חיים שאכן נדבקו בנגיף הקורונה אך מספר מצומצם מאוד של בעלי חיים. מספר מצומצם זה אולי יכול להעיד על כך שהסבירות להידבקות של כלבים, חתולים ושאר בעלי החיים נמוכה במיוחד אך אפשרית.

 

בעלי חיים עלולים להידבק או להדביק בנגיף הקורונה?

 

נקודה נוספת שמעלה לא מעט מחלוקות מקצועיות היא שאלת ההדבקה. אנשים רבים חוששים להידבק מבעלי החיים שלהם ועל כן חשוב להדגיש ולומר כי לא רק שבעלי חיים בודדים בכל רחבי העולם אכן נדבקו, בודדים מהבודדים שאכן נדבקו גם הצליחו להדביק. על פי קופט מרפאה וטרינרית בפתח תקווה – מה שאומר במילים אחרות שאין כל סיבה לחשוש מפני הידבקות בנגיף הקורונה מבעלי החיים שלכם. מה שמשאיר לכם את האפשרות לשחק איתם באופן חופשי בכל שעות ההסגר במטרה לבלות זמן יחד בהנאה לחיזוק הקשרים. בעלי כלבים וחתולים רבים בכל רחבי העולם מדווחים על תקופה מהנה במיוחד עם בעל החיים שלהם אשר כללה מגוון משחקים יצירתיים ואף לימוד פעולות שונות שבחרו.

 

אתם יכולים לשחק עם בעלי החיים שלכם בכיף ללא כל חשש

 

במידה וגם לכם יש כלב או חתול בבית, חשוב לזכור את קיומו גם בימים קשים אלה. שחקו עם בעלי החיים שלכם בחופשיות ללא כל חשש מהידבקות והעבירו איתם זמן משותף של הנאה. תתפלאו, יש לא מעט רעיונות ומשחקים יצירתיים שתוכלו לשחק בעזרתם עם בעלי החיים שלכם וכך להעביר את רוב שעות ההסגר בהעשרה עם בעל החיים שלכם.

נכתב בשיתוף אתר http://www.kupet.co.il/

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא מהווה את אחד המקצועות החשובים ביותר בתחום הפיננסי, היות והוא יכול לסייע לכל אדם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר למצב הכלכלי שלו. אנשים

קרא עוד »

תיקון קונסולות משחק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לרכוש לעצמם קונסולת משחקים. מדובר ללא ספק על אחד הפינוקים הגדולים ביותר בחיים, היות וכל אחד היה

קרא עוד »