5 טיפים לייעול הזמן

5 טיפים לייעול הזמן

מוצאים את עצמכם שוב בריצה חסרת מעצורים? לא זוכרים כבר מאיזה ספק הזמנתם מה ומה אתם צריכים לשלוח לאיזה לקוח? אם כך, עכשיו זה הרגע לעצור ולקחת נשימה עמוקה. אתם חייבים להבין שאם לא תנהלו את הזמן שלכם כמו שצריך, אתם תמשיכו לרוץ כך עוד הרבה שנים. אם אתם לא מאוד מוצלחים בכל מה שקשור לייעול הזמן, כדאי שתדעו שהיום יש גם כלים של הקופסא הדיגיטלית שיעזרו לכם בכך, כך שאתם לא לבד. זקוקים לטיפים שיעזרו לכם לייעל את הזמן? אספנו בשבילכם כמה רעיונות לא רעים בכלל:

  1. הגדירו את המטרה: מה המטרה שלכם? האם אתם רוצים לסיים את יום העבודה הקרוב כשיש לכם עוד שעתיים לשבת בנחת עם כוס קפה או שאתם רוצים להמשיך את הריצה שבה כל יום מתחבר ישירות ליום שאחריו?
  1. השתמשו בתוכנה להעברת מסרים: רוצים להיות בקשר עם הלקוחות שלכם? אם כך, במידה ועד היום שלחתם לכל לקוח בצורה ידנית SMS בכל פעם כשעשיתם מבצעים, הגיע הזמן להשתמש בתוכנה שתעשה את זה עבורכם.
  1. מיילים לתזכורת: אתם מזמינים את אותם המוצרים מספקים שונים בכל פעם מחדש? ההזמנה לא משתנה ואתם רק רוצים להזכיר לספק שלכם שגם החודש אתם רוצים את אותם המוצרים? אם כך, למה שלא תעשו זאת בעזרת תוכנה משוכללת שתשלח לספקים שלכם מיילים במקום שתעשו את זה לבד?
  1. הגדילו את רשימת התפוצה שלכם – כבר טרחתם ועשיתם רשימת תפוצה אך היא לא מספיק נרחבת? בכל פעם אתם מוסיפים עוד אנשים בצורה ידנית לרשימת התפוצה? אם כך, כדאי שתדעו שגם את העבודה הזאת כלי  משוכלל כמו פופטין באתרכם יוכל לעזור לכם עם הנושא.
  1. עבדו בצורה מסודרת: אל תשכחו שהבסיס לעבודה יעילה ולניצול נכון של הזמן הוא לעבוד בצורה מסודרת. לכן חשוב שתדעו מה אתם רוצים להפיק בכל מישור של העסק שלכם ומה אתם רוצים לשפר, כי זה מה שיוביל אתכם לעבוד נכון יותר.

שווה להשקיע כמה דקות של מחשבה שכן כך תוכלו למצוא את עצמכם מייעלים את הזמן שאתם משקיעים בעבודה ונהנים מיותר שעות פנויות ביממה.

קראו גם על ניהול לידים

inbal

inbal

Leave a Replay

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איטום גגות

חברה מקצועית לאיטום גגות

כל מי שמעוניין לאטום את הגג שלו ולהכין אותו לקראת החורף והגשמים, חייב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית לאיטום גגות. היום ניתן למצוא בשוק

קרא עוד »