ספירת מלאי מיקור חוץ – הגיע הזמן להשקיע בעצמכם

ספירת מלאי מיקור חוץ

אנחנו יודעים שניהול עסק זה לא עניין פשוט. בטח לבטח אם אנחנו מדברים על חנויות כתיבה, מוצרי מזון או מפעלי ייצור. ספירת מלאי מאז ומתמיד היא נושא 'מעיק' שמכביד על כל בעלי העסקים להם יש סחורה למכירה, ולא שירות.

בכל שנה מחדש בתקופת ספירת המלאי מוצאים את עצמם בעלי עסקים ספונים במחסן לימים רבים כאשר הם משביתים פעילות שלמה של העסק שלהם. ולא רק של העסק, אלא גם של החיים האישיים.

זוהי בדיוק הסיבה שקיים שירות המתאים בדיוק לכם, וזהו שירות של ספירת מלאי מיקור חוץ המעניק לכם רוגע, שקט, וביטחון בזמן ספירת המלאי, ככל שתצטרכו.

בדיקת מלאי מיקור חוץ – תנשמו, גם בימי ספירת המלאי

האם זה מרגיש לכם חלום רחוק שבזמן ספירת מלאי לא תצטרכו להשבית את העסק? האם רגעים כמו זמן ללכת עם הילדים לפעילויות חברתיות בבית הספר, או לקפוץ להורים לקפה הפכו להיות חלום? אין ספק שאתם זקוקים לשירות של ספירת מלאי מיקור חוץ אצל חברה מקצועית שתסייע לכם בייעול הזמן, והפיכת הזמן שלכם, לשלכם באמת.

חברות מקצועיות המעניקות את שירות זה ערוכות באופן מיוחד עבור ספירת המלאי בארגונים ובמפעלים תוך מתן המלצות על ארגון, אחזקה ותפעול המלאי. וכך, אתם גם תוכלו להמשיך ולנהל חיים אישיים ועסקיים רגועים וללא שום לחץ.

חברת ג'סקו הוקמה בשנת 1932 ומאז עוסקת בפיקוח והשגחה על מטענים, מוצרים וסחורות לקבעת איכויות, כמויות והתאמה מושלמת לתקן, מפרט וחוזה. החברה היא נציגה של חברת ההשגחה והפיקוח הבינלאומית הגדולה בעולם SGS Group.

החברה מטפלת גם בספירות מלאי עבור חברות ועסקים ובמוצרי מזון וגרעינים, מוצרים מוגמרים, חומרי גלם, מתכות, מוצרי צריכה, טקסטיל ופלסטיקה, פוספטים, מחצבים, דשנים, כימיקלים, נפט ואף מוצרים וסחורות במגוון סוגים.

החברה מעניקה שרות עבור עמילות מכס ליצוא ויבוא, בדיקת אניות ומתן הסמכות לתקני ISO 9000 ותקנים חברתיים למיניהם. ג'סקו מאמינה בשירות אישי ואדיב, ומקצועיות ללא דופי ומשרתת לקוחות רבים בארץ ובחו"ל. לחברה ארבעה מוקדים עיקריים בתל אביב, חיפה, אשדוד ואילת.

אייל מוסינזון

אייל מוסינזון

בלוגר בתחום האינטרנט ובעלי חיים וחובב בישול מושבע.

הוספת תגובה:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מיכלי PE

מיכלי PE

מיכלי PE נמצאים בשימוש רב בתעשיות מגוונות, בישראל ובעולם. מדובר במכלים עמידים מאוד, שניתן לייצר ולספק בכל מיני מידות, גם בנפחים עצומים ביותר. PE הינו

קרא עוד »